skip to Main Content

Máte záznam v registru dlužníků a rádi byste si půjčili peníze? Pokud jste s žádostí o úvěr nepříjemně narazili ve své bance, neváhejte využít výhodné nebankovní půjčky, která se poskytuje bez prověřování záznamů v registrech dlužníků a bez nutnosti zástavy nemovitosti i bez ručení třetí osobou. Využijte půjčky, u níž se výše odvíjí od vaší individuální bonity a úhrada závazku leží jen na vašich bedrech.

Registry dlužníků v ČR

V České republice působí celkem čtyři registry dlužníků, ve kterých můžete mít záznam. Do takového registru se dostanete i naprostým nedopatřením. Zjistíte to většinou až tehdy, když potřebujete úvěr a nedojde k jeho schválením. Hlavní je Centrální registr úvěrů, vedený ČNB. K těm dalším patří Bankovní registr klientských informací a Nebankovní registr klientských informací. Známý je také registr dlužníků Solus, což je soukromé sdružení.

Jak získat půjčku bez registru

Půjčky bez registru a Solusu pro každého můžete získat jen u nebankovní finanční společnosti. Ta vám nabídne mnohem příznivější podmínky než vaše banka. Stačí jen, abyste byli starší 18 let a měli trvalý pobyt v ČR. Pokud žádáte o vyšší finanční obnos, je možné, že po vás ještě bude požadovat doložení měsíčního příjmu. To je však velmi individuální a závislé na nabídce produktů každé finanční společnosti. Jestliže vyplacení půjčky probíhá na bankovní účet, je potřeba ještě prokázat jeho vlastnictví nebo alespoň dispoziční právo.

Rychlé vyřízení půjčky bez zástavy

Jestliže nemáte nemovitost, kterou byste mohli při žádosti o úvěr zastavit, rozhodně to nevadí. Dnes se běžně poskytují i půjčky bez zástavy. Jejich výše se pohybuje v jednotkách, desítkách i ve stovkách tisíc korun. Výši finančních prostředků zvolte podle toho, na co chcete peníze použít. Bez zástavy nemovitosti si můžete půjčit neúčelově na cokoliv, na koupi nového vozu nebo třeba na vybavení své domácnosti. Peníze rovněž můžete využít na různé drobné nákupy.

Back To Top