skip to Main Content

Půjčky od soukromých osob dokáží zaujmou svým vstřícným přístupem. Když víte, že v bance s žádostí o půjčku neuspějete a ve finanční společnost nechcete vložit svou důvěru, doporučujeme vám půjčku od soukromé osoby. Chce to však pečlivě vybírat poskytovatele, abyste se zbytečně nenapálili a nezadělali si na velké problémy. Půjčky od soukromých osob se těší velké oblibě v Čechách i v zahraničí. Dají se získat za velmi výhodných podmínek.

Půjčka na směnku od soukromé osoby

Jaký je postup při získání půjčky od soukromé osoby? Žádost můžete vyřídit přes internet, telefonicky nebo na osobní schůzce. Zapomeňte na složité schvalovací procesy, zde je schválení půjčky okamžité. Při nedostatečné bonitě můžete navíc poskytovateli půjčky dát záruku ve formě směnky. Tento cenný papír se běžně využívá právě v kombinaci s půjčkami. Jeho použití je výhodné jak pro věřitele, tak i pro dlužníky. Půjčky na směnku od soukromých osob zaujmou snadným sjednáním, výhodným úročením a minimálními poplatky.

Pro získání takové půjčky stačí kontaktovat poskytovatele, který půjčky na směnku běžně schvaluje. Jsou výhodné pro ty z vás, kteří mají záznam v některém z registrů dlužníků, nemohou si dovolit doložit svůj měsíční příjem nebo chtějí peníze čerpat dle vlastních preferencí. Všechny tyto podmínky mohou představovat bariéru pro čerpání úvěru v bance nebo u finanční společnosti. Prověření poskytovatele půjčky je však velmi důležité. Rozhodně tento krok nepodceňujte, i když vám intuice říká, že jste si vybrali dobře.

Na účet nebo v hotovosti

Jaký zvolíte způsob pro výplatu finančních prostředků, je jen na vás. Bezhotovostní převody jsou sice rychlé, ale během víkendu se mohou pozdržet. Jestliže uzavíráte smlouvu osobně, můžete zvolit i výplatu peněz na ruku. Půjčky na směnku které fungují poskytují věřitelé v celé ČR.

Back To Top