skip to Main Content

Půjčte si výhodně od soukromé osoby. Když máte problém uspět s žádostí o půjčku ve své bance nebo u nebankovní společnosti, může půjčka od soukromé osoby představovat jediné možné řešení. Jestliže najdete prověřeného poskytovatele půjček, máte možnost peníze získat bez poplatku i bez prověřování záznamů v registrech dlužníků, včetně těch ze Solusu. Půjčky od soukromých osob se poskytují neúčelově, se zajištěním i bez něj.

Výhodná půjčka od soukromé osoby

Tuto půjčku si můžete sjednat kdekoliv v České republice. Nejvíce poskytovatelů samozřejmě působí v Praze, neznamená to však, že byste museli pro sjednání půjčky cestovat daleko od svého domova. I půjčky od soukromých osob se totiž běžně dají sjednat online nebo přes SMS. Pokud však preferujete osobní setkání, je to většinou možné a i pohodlné. Poskytovatel půjčky totiž může za vámi dojet až k vám domů a tam vám vše pohodlně vysvětlit.

Půjčky bez poplatků

Půjčka od soukromé osoby je většinou oproštěna od nepříjemných poplatků, se kterými se zcela běžně můžete setkat v bankách. Tyto poplatky jen vše komplikují. Jestliže má poskytovatel s půjčkou vyšší náklady, je mnohem lepší je promítnout do jejího úročení. U soukromých osob zapomeňte na poplatky za vyřízení a sjednání půjčky, za mimořádné splátky nebo za předčasné splacení. Samozřejmě záleží i na vás, jakou smlouvu si uzavřete a koho pro poskytnutí půjčky oslovíte.

Bez registru a doložení příjmů

Sjednejte si výhodnou soukromou půjčku, u které není potřebné prověření záznamů v registrech dlužníků. Stejně tak je tato půjčka poskytována i bez nutnosti doložit svůj měsíční příjem. Půjčky bez registru jsou rychle vyřízené, jejich schválení pro vás tak nebude představovat žádný velký problém. Při nedostatečné bonitě obvykle stačí sepsat směnku a tou doložit, že to se splacením půjčky myslíte vážně. Půjčky na směnku jsou mezi soukromými osobami celkem rozšířené.

Back To Top