skip to Main Content

Čekáte miminko a řešíte, jak během mateřství vystačíte se svými financemi? Nebo jste už založili rodinu a máte hluboko do kapsy? Půjčky na mateřské dovolené jsou čím dál oblíbenější, jelikož dokáží ulehčit život nejen všem maminkám, ale i tatínkům. Půjčka na mateřské dovolené je vhodná pro všechny ženy, kterým se výrazně snížil jejich měsíční příjem a nechtějí, aby se to podepsalo na jejich životním komfortu.

Rychlá a snadná půjčka pro ženy na MD

Pro ženy na mateřské dovolené jsou určeny především výhodné mikropůjčky, které jim umožní rychle a snadno získat potřebné množství peněz. Taková půjčka je velmi flexibilní a může být poskytnuta ve výši až do 5 000 Kč bez nutnosti podpisu smlouvy. I vyšší půjčku je však možné vyřešit bez osobního kontaktu. Pokud tedy nemáte nikoho, komu byste svého malého novorozence svěřili na hlídání, určitě to nevadí, půjčku totiž hravě vyřídíte i z domova.

Jedná se o půjčky pouze na OP, u kterých stačí v žádosti zadat číslo občanského průkazu nebo přiložit jeho kopii. Kromě občanky většinou nejsou nutné žádné jiné doklady ani potvrzení. Občanským průkazem si poskytovatel půjčky ověří, že jste starší 18 let. S žádostí o takovou půjčku můžete běžně uspět i u nebankovní společnosti. Banky nabízejí půjčky na občanku spíše sporadicky a jen málokdy jsou schopné vyjít vstříc čerstvým maminkám.

Sjednání půjčky online

Sjednejte si výhodnou půjčku ještě dnes. O půjčku na mateřské dovolené můžete požádat opravdu kdykoliv. Navíc žádost máte možnost odeslat přes internet a u vybraných společností také přes SMS. Často peníze získáte i v průběhu víkendu. Pokud je tedy potřebujete opravdu akutně, je to pro vás jistě příznivé řešení. Výhodnou půjčku získáte zde. Nepojí se s ní žádné starosti ani zbytečné poplatky. U většiny finančních společností ženy na MD nemusí platit poplatky za vyřízení či sjednání půjčky ani za mimořádné splátky.

Back To Top