skip to Main Content

Našli jste si přímého investora a zvažujete, jestli ho požádat o půjčku? Pokud nemáte šanci se svou žádostí v bance uspět a finančním společnostem nedůvěřujete, je pro vás soukromá půjčka od přímého investora dobrým řešením. I toho si ale dobře prověřte, abyste se zbytečně nenapálili a nemuseli platit vysoké poplatky či úroky, od kterých by nebylo úniku. Soukromé půjčky se těší velké oblibě u nás i v zahraničí.

Vybírejte v inzerci půjček

Možná se ptáte, kde takového poskytovatele půjčky najít. Odpověď na tuto otázku nabízí internet, kde můžete zavítat do inzerce půjček. Zde najdete celou řadu poskytovatelů, často i s hodnocením od spokojených či nespokojených klientů. Inzerce půjček sdružuje investory z celé republiky, kteří jsou ochotní půjčovat peníze i problémovým klientům. Lehce tímto způsobem můžete sehnat půjčku, kterou zafinancujete nejen své akutní potřeby, ale třeba i projekty, co plánujete do budoucna.

Oblíbené půjčky na směnku

Při nedostatečné bonitě nebo když chcete prokázat, že to se splatností půjčky myslíte vážně, můžete využít půjčky na směnku. Jedná se o cenný papír, kterým se dlužník zavazuje, že dlužnou částku věřiteli zaplatí. Směnky rozhodně nepředstavují žádný přežitek, ale jsou vítaným instrumentem na finančním trhu. Půjčky na směnku ihned na ruku se poskytují osobní formou. U tohoto typu půjček není vyžadováno vlastnictví bankovního účtu. Zkrátka požádáte a peníze obdržíte na počkání.

Zajímavá alternativa k nebankovní půjčce

Soukromá půjčka od investora představuje zajímavou alternativu ke stále velmi oblíbeným nebankovním půjčkám, které se poskytují žadatelům starším 18 let. U těchto typů půjček rovněž není potřeba příliš mnoho dokládat. Na trhu působí i prověřené nebankovní společnosti, jejichž služby se mohou rovnat těm bankovním. S nebankovními půjčkami i se soukromými půjčkami od přímých investorů se stále pojí spíše minimální poplatky a nízké úročení.

Back To Top